https://codeengineers.com/pl/offer-software-house/4-x-x-2-2/dedykowane-aplikacje-webowe-czechy-w-czechach-google.cz-brno
Portal poświęcony architekturze, budownictwu, inwestycjom, nieruchomościom, przemysłowi oraz architekturze krajobrazu – ogrodom - artykuły seo porady remont i budowa - http://strefa-budowlana.pl/
wideofilmowanie Bełchatów https://praktyki1.wordpress.com/uslugi/ Udostępnimy Ci pięknie przystrojony samochód do ślubu. Zobacz nasze samochody i zdecyduj, którym z nich jest Twoim marzeniem pojechać do ołtarza. Firma Savares oferuje profesjonalne wideofilmowanie – Bełchatów. Działamy kompleksowo, terminowo i w atrakcyjnych cenach – przekonaj się sam.
zabawki edukacyjne pomoga sie rozwinac twojemu dziecku. postaw na wartościowe zabawki. zabawki edukacyjne nasz sklep oferuje promocje na zabawki edukacyjne. skorzystaj z oferty i kup taniej. kazde dziecko doceni zabawki edukacyjne za ich ciekawa kompozycje i walory poznawcze. zapytaj o oferte w naszym sklepie internetowym.     
    https://frieda.info/pl/naklejki-samochodowe/ https://maniolo.pl/naklejki-samochodowe/
    https://frieda.info/pl/16-sztuk-naklejki-paski-na-kola-i-naklejki-odblaskowa-tasma-na-obrecze-bike-motocykl-tasma-samochodowa-7-kolorow-car-styling/ https://cetia.pl/16-sztuk-naklejki-paski-na-kola-i-naklejki-odblaskowa-tasma-na-obrecze-bike-motocykl-tasma-samochodowa-7-kolorow-car-styling/     mobilgarázs
   https://marketorio.pl/page/6574/   https://marketeusz.pl/page/580/   https://okazzo.pl/page/358/   https://megahoo.pl/page/136/

Antykorozja, czyli ochrona korozyjna

Wszystkie przedmioty, które są transportowane lub chociażby są przechowywane przez dłuższy  czas, wymagają ochrony przed korozją. Nowoczesne metody zabezpieczeń antykorozyjnych takie jak opakowania z VCI zabezpieczają przedmioty metalowe bez konieczności pokrywania ich olejem, tłuszczem czy też farbą.

Excor https://www.excor.pl/ od wielu lat oferuje rozwiązania ochrony antykorozyjnej dla wielu gałęzi przemysłu, zwłaszcza transportu.
Dzięki kompetencjom, jakie posiadają, mogą zapewnić swoim klientom indywidualne rozwiązania, dając im możliwość wysyłania swoich produktów na cały świat, bez narażania ich na szkody, jakie powoduje wilgoć i korozja.

W niektórych przypadkach, kiedy to przedmioty nie są bardzo podatne na korozję, a ochrona wymagana jest podczas krótkiego przechowywania lub gdy wilgotność w otoczeniu nie jest bardzo wysoka, to wystarczającym zabezpieczeniem antykorozyjnym będzie połączenie standardowych folii z tworzywa sztucznego z osuszaczami lub nadajnikami VCI. Dla lepszej ochrony, zamiast zwykłych folii można zastosować folie VCI, dadzą większe bezpieczeństwo.

Antykorozja – VCI jako zabezpieczenie

VCI jest to dodatek, który może być stosowany do wielu standardowych materiałów opakowaniowych, najczęściej jednak są to folie z VCI i papiery VCI.
VCI w kontakcie z powietrzem odparowuje i osadza się na chronionej powierzchni przedmiotu metalowego. Taka warstwa zapobiega dostawaniu się wilgoci do metalu, a sam proces korozji jest dzięki temu uniemożliwiony. Technologia VCI szczególnie polecana jest do ochrony antykorozyjnej w czasie transportu, składowania oraz dłuższego magazynowania przedmiotów metalowych, jak i rzadko używanych sprzętów.

 

Popularne tagi: antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
antykorozja

Dojazd: