E papierosy – co warto wiedzieć

Bardzo dużo się mówi o szkodliwości palenia papierosów – nie tylko dla palacza, ale również osób z jego otoczenia. Z tego względu coraz więcej palaczy zamienia tradycyjne papierosy na e papierosy , które uważane są za bardziej bezpieczne dla zdrowia i mniej szkodliwe. Jednak badania wykazują, że zarówno jedne, jak i drugie papierosy mają niekorzystny wpływ na zdrowie, jednak to e papierosy o wiele mniejszy. Najlepiej jest traktować e papierosy jako sposób na zerwanie z nałogowym paleniem.

E papierosy a papierosy tradycyjne

Podstawową różnicą między tradycyjnym papierosem a elektronicznym jest substancja, która jest spalana. W elektronicznym papierosie https://maniolo.pl/e-papierosy/ jest to liquid, który zawiera nikotynę, wodę, glicerynę oraz mieszankę składników, która odpowiedzialna jest za jego smak i zapach. Jedynie śladowa część tych składników może mieć jakiekolwiek zły wpływ na zdrowie palacza.

Inaczej jednak sprawa wygląda, gdy przyjrzymy się tradycyjnym papierosom. W każdym znajduje się ponad 5000 związków chemicznych, a spośród nich ok. 400 jest wysoce niekorzystne dla ludzi. Jedną z takich substancji bez wątpienia jest tlenek węgla, który utrudnia oddychanie, a także zaburza funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Widać zatem, że skład e papierosów jest dużo bardziej przyjazny dla zdrowia palaczy, jak również i jego otoczenia.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/