PORTALE PARTNERÓW

Sklep militarny, co w nim znajdziemy?

Sklep militarny to nie tylko sklep z bronią. Znajdziemy tam również inne akcesoria niezbędne np. w survivalu, ale również samoobrony czy też broń myśliwską.

Ubrania

Zazwyczaj są to ubrania moro. Odzież militarna to nie tylko spodnie. To również bluzy, polary, koszulki. Nie rzadko zaopatrzymy się tu w mundury do popularnych w ostatnim okresie klas policyjnych, wojskowych czy strażackich. Znajdziemy również nakrycia głów, skarpety, kurtki czy odzież przeciwdeszczową.

Plecaki i torby

Nieodzownym elementem survivalowców są bardzo duże i pojemne plecaki. Dzięki dużej ilości kieszonek potrafią pomieścić wiele przydatnych rzeczy podczas wędrówek.

Obuwie

Sklep militarny w swoim asortymencie zazwyczaj ma również specjalne obuwie:

  • Militarne,
  • Turystyczne,
  • Myśliwskie,
  • BHP

Takie buty dają nam wygodę i bezpieczeństwo podczas leśnych wędrówek.

Zegarki

W większości tego typu sklepów dostaniemy również zegarki, które posiadają różne przydatne funkcje podczas survivalu, np. kompas. Warto podczas wypraw survivalowych mieć przy sobie zegarek, tak samo jest z kompasem.

Akcesoria do samoobrony

Nie tylko miłośnicy żądni przygód mogą znaleźć w sklepie militarnym coś dla siebie. Również osoby, które same zabezpieczają się przed czyhającym na nie niebezpieczeństwami. W większości tego typu sklepach dostępny jest przede wszystkim gaz pieprzowy, który z powodzeniem zmieści się również w damskiej torebce.

 

To tylko niektóre propozycje, jakie daje nam np. sklep militarny Łódź. Takie miejsca mają bogatą gamę produktów, a my nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkiego.

Zadzwoń:
+48
508 624 135

Zobacz stronę:
https://www.morowo.com.pl/militaria
sklep militarny Łódź

Dojazd: