E papierosy części zamienne, czyli czystość, higiena i bezpieczeństwo

Nikomu nie trzeba chyba mówić, że czystość i higiena to bardzo istotne sprawy w życiu człowieka. Dokładnie identycznie jest w przypadku elektronicznych papierosów , choć niestety wielu ich użytkowników o tym zapomina. Dlatego warto zapoznać się z kilkoma istotnymi zasadami, których należy przestrzegać, będąc użytkownikiem e-papierosa.

Pierwsza najważniejsza rzecz, o której bezwzględnie należy pamiętać, to trzymanie samego e-papierosa poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeżeli używamy go, nigdy nie zostawiajmy go byle gdzie, lecz zawsze niech znajduje się w zasięgu wzroku. Szczególnie zwracajmy uwagę na liquidy. Ich zapas najlepiej trzymać wysoko, w zamkniętych szafkach, tak by dzieci nie były w stanie się do nich dostać.

Pamiętać również należy o higienie ustnika naszego papierosa elektronicznego. Każdy użytkownik szybko zauważa, że akurat ta część szybko się brudzi, dlatego warto raz na 2-3 dni po prostu go umyć w ciepłej wodzie i wysuszyć chłonną chusteczką papierowa. Natomiast raz na jakiś czas trzeba go zdezynfekować – najlepiej spirytusem spożywczym lub wódką. Tylko i wyłącznie spirytusem spożywczym.

Dbając o swoje i innych bezpieczeństwo, należy zadbać również o akumulatory. Jeśli jesteśmy posiadaczami akumulatora wymiennego, za każdym razem przed jego ładowaniem dokładnie się mu przyglądajmy, czy nie ma uszkodzeń, czy wycieków. Takie uszkodzone akumulatorki trzeba wycofać z użytku. I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia odnośnie akumulatorów. Jeśli nosimy zapasowe ze sobą, nigdy nie wolno nosić ich luzem. Zawsze muszą być zabezpieczone. W przeciwnym razie ryzykujemy zwarciem i eksplozją. W wielu sklepach znajdziesz e papierosy części zamienne https://maniolo.pl/e-papierosy/ jak również specjalne silikonowe lub plastikowe osłony na akumulatorki. Jeśli nie mamy specjalnego opakowania, wystarczy w miarę dopasowane do rozmiarów akumulatora plastikowe pudełko, by zwiększyć nasze bezpieczeństwo.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/